| Andreea0803 a întrebat:

Hei! Am un telefon Huawei si vreau sa stiu daca poate avea un singur ecran principal? Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| 4BubaNeagra a răspuns:

Nu cred, Huawei nu are meniu, deci pictogramele sunt afisate pe ecranul principal. Poti crea dosare in care sa muti pictogramele de pe ecranul de pornire, si vei ramane cu 1 singur ecran principal happy

| Andreea0803 explică (pentru 4BubaNeagra):

Pai, modelul pe care il am are meniu. E Huawei ascend y511.

| 4BubaNeagra a răspuns (pentru Andreea0803):

Atunci fa pinch pe ecranul principal, si eliminale pe celelalte. mai mult de atat nu cred ca stiu sa-ti explic.