| DeliaMaria22 a întrebat:

Am un telefon Huawei Y5, si nu stiu ce sa fac sa imi apara notificarile aplicatiilor pe ecran, chiar daca e blocat. Am intrat la setari, dar degeaba. Vreau sa apara notificarile, chiar daca am model, pin sau parola.
Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| ovidiu123432 a răspuns:

Incearca sa cauti pe YouTube ca trebuie sa fie tutoriale, poate e de la telefon si trebuie resetat.

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Intra in play si descarca: notific lock screen notifications

| Gabriel9707 a răspuns:

Nu stiu daca este la fel, pentru ca eu am Samsung, dar incearca sa mergi la setari, blocare ecran si securitate, dupa aceea cauti optiunea notificari si o activezi, daca dai pe ea iti va da mai multe optiuni de customizare.