| Vîlsan_Andreea_1999 a întrebat:

Hei!
Am un telefon LG GFlex 2 si in momentul in care deconectez incarcatorul, telefonul se stinge si imi apare doar sigma de la telefon. Lg Gflex2 si life is good. Cand il conectez la incarcator, se aprinde si merge un timp dupa care se stinge iar. Oare ce se intampla?

2 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Ohoo este grava treaba, daca tine de software te ajutam cu mare drag acolo pot spune ca sunt expert, dar aici este vorba de hardware si nu este deloc ok.Cel mai ok du-l in service.Chiar nu imi pot da seama ce sfat sa-ti dau