| pudel14 a întrebat:

Hei,am un telefon Samsung galaxi yang 2 si intr-o zi am dezinstalat o aplicatie si dupa care am vrut sa o instalez iar dar nu a mers asa ca de nervi am dezinstalat niste aplicatii ce credeam ca nam nevoie de pe telefon, iar acum nu ma mai lasa sa instalez nimik nici o app de 10 mb ce sa fac? Dau fundita! plizz

1 răspuns:
| danutzu96 a răspuns:

Am mai vazut tampenia asta si s-a rezolvat cu resetare din fabrica. Gasesti in setari, dar vezi sa faci backup la tot ce ai important inainte pentru ca se sterge tot!