| trumpetlights a întrebat:

Hei, as vrea sa imi cumpar un telefon nou si m-am gandita la Nokia N9, dar am cititi pe net ca nu are android si as vrea sa stiu daca pot sa descarc aplicatii pe el happy Ce telefoane mi-ati mai sugera?:3 De preferat cu camera frontala

6 răspunsuri:
| soloangel01 a răspuns:

Nokia N9 are android.Dar nu ti-l recoman, cel putin mie nu imi place.Are un coleg de-al meu.Nu mi se pare un smartphone normal.Este greu, nu are un design prea elegant(are colturi).Il gasesti in jur de 700 de lei(second-han, nou e vreo 1000 de lei).La banii astia iti recomand Samsung Galaxy S2.

| trumpetlights explică (pentru soloangel01):

Am cautat pe net si scria ca nu are, dar tu stii mai bine, si scria ca e la un pret de vreo 650 de lei thinking

| soloangel01 a răspuns (pentru trumpetlights):

Ai dreptate.Il poti cumpara si cu 500 de lei, dar second-hand.http://mercador.ro/oferta/nokia-n9-16gb-superpret-ID1mjt7.html

| soloangel01 a răspuns:

Pe Gsmarena nu scrie nimic de android.Dar poate este o greseala.Nu are cum sa nu aiba android...colegul meu juca multe jocuri de android(angry birds, subway surfers, template run, si cateva aplicatii)

| soloangel01 a răspuns:

Cica are un sistem de operare special pentru Nokia(ce-o fi si asta)...http://www.go4it.ro/......t-9429113/

| Marghy a răspuns:

Are android! Dar eu ti-asi recomanda un s3 sau un s4. Poti sa iti iei si un iphone dar eu nu iti prea recomand pentru ca e greu sa descarci chestii pe el Iti prebuie mai multe programe
Iti urez succes in gasirea telefonului pentru tine!