| LisaKay a întrebat:

Hei
Ce parere aveti de telefonul Lenovo k6 Note?
Are niste caracteristici ce ma atrag, la un pret decent si in buget : baterie maricica de 4000, memorie interna de 32 ( pe un card nu se pot pune toate aplicatiile, iar memoria interna e un plus pentru mine pe care il doresc de ceva timp), 3 gb ram, procesor octa core ( parca 1.4 GHz), camere foto de 16 si respectiv 8, iar Andorid 6.0, asa ar veni cel din magazin, iar ecran maricel de 5.5" ( 1080x1920), senzor de amprenra, etc...la un pret in magazinul altex de 1150 de lei.

Cea mai sincera si detaliata parere primeste funda.

P.S. As dori in special parerile oamenilor ce au avut experienta sau contact cu acest telefon.Va multumesc anticipat

1 răspuns:
| CaffeeStory a răspuns:

Incearca aici: www.bulearca.ro;) Tutoriale detaliate!;) Bafta :*