| andreeamee a întrebat:

Hei! Cei care aveti iphone 4s decodat cu r sim(sau care ati avut deaface cu aceasta modalitate de decodare), cum va merge? Aveti probleme..care ar fi dezavantajele? vreau sa imi cumpar un iphone, iar unul ca acesta s-ar incadra in buget

1 răspuns:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Un iPhone decodat cu r sim sau gevey implica unele riscuri gen semnal slab, riscul de a forma la 112 inainte de a isi lua reteaua. Sfatul meu e sa nu te implici in asa ceva.