| laviniaaaaaaaaa a întrebat:

Hei. Cred că știți că dacă îți ștergi WhatsApp din telefon ți se șterg și mesajele. Aș vrea să citesc niște mesaje de prin 2018 (sau măcar 2019). Eu mi-am șters de câteva ori WhatsApp din telefon și nu mai am acele mesaje. Cum fac să le recuperez? Vreau să menționez că am Samsung.

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca faceai backup in Google Drive, si mai ai contul, ai sanse sa recuperezi mesajele, la reinstalarea aplicatiei.

| Andreeush a răspuns:

Poate din conversațiile recente poți recupera dar de prin 2018 nu prea cred.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu le mai poti recupera daca n-ai salvat un backup in cloud.