| Bianca298 a întrebat:

Hei. Cum fac ca atunci cand postez o poza pe facebook sau cand postez ceva in general si sunt de pe telefon, ce pot face pentru a-mi aparea locul in care ma aflam cand am postat sau numele telefonului (HTC sense)? Eu am HTC One x. Trebuie anumite setari?
Cunosc pe cineva care are telefon ca al meu, iar cand posteaza ceva ii apare "via HTC sense" si locul. Cum? La mine nu apare sad

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum se adauga automat locatia cand postez de pe telefon pe facebook - Foloseste Facebook Places! Ai aici detalii http://alexandrunegrea.ro/......ctici.html

Succes!