| Eookatha a întrebat:

Hei!
Dati-mi si mie va rog un site de unde pot descarca poza cu animalute pufoase rau pentru telefon Samsung S-5230.
Cel mai bun site primeste funda tongue

Răspuns Câştigător
| Prince_Amir_1995 a răspuns:

Cel mai bun site pe care il folosesc si eu este www.mobile9.com Si iti selectezi ce fel de telefon ai si ai acolo tot ce iti trebuie.

| Eookatha explică (pentru Prince_Amir_1995):

Mersi mult de tot! E super site-ul si am gasit aici o gramada de chestii! :*

3 răspunsuri:
| GGUESS a răspuns:

Http://www.hdwallpapers.in/ un site cu HP photo :) funda?

| robyroby96 a răspuns:

Poti sa iti iei de pe Zedge..selectezi in dreapta sus modelul telefonului si apoi cauti ce vrei (ringtone, jocuri, imagini)... http://www.zedge.net/