| VictoriaBatir a întrebat:

Hei salut...Am o intrebare. Urmez sa-mi iau un telefon performant.Si din 2 trebuiee sa aleg unul.Ambele sunt foarte faine.Intrebarea mea este care marca e mai buna Htc sau Sony Experia?
Mi s-a spus ca acel Sony Experia are o camera asemenea unui fotoaparat profesional, dar Htc-ul e prin cele mai performante telefoane.Si Sony la marimee e putin mai mic decit Htc-ul.Dau funditaa..Multumesc mult!:**

Răspuns Câştigător
| gabriel87000 a răspuns:

HTC sunt cele mai bune si Sony nu zic dar HTC

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

ÎNTÂI precizează EXACT despre ce modele discutăm, apoi mai vedem ce & cum...

Toate cele bune.