| xPinkey a întrebat:

A Samsung galaxy j5 si am pierdut castile.
Si acum. vreau sa imi cumpar altele. Dupa cum stiti castile care ti le da la telefon sunt albe si au " casca asa pe ureche'. Ideea e ca as vrea sa imi iau acelasi model si am nevoie de un site de unde pot da comanda. Am cautat dar nu am gasit.

Funda:*

2 răspunsuri:
| DemBow a răspuns:

De ce vrei sa-ti iei aceleasi casti ca cele originale? Sunt niste porcarii. Telefonul merge foarte bine cu orice tip de casti.

| Ioyo a răspuns:

Poti sa iti cumperi dintr-un magazin obisnuit, nu de pe net sau cele originale neaparat, acum depinde cum vrei tu