| elly2love a întrebat:

Am o problema. Cum pot descarca Fruit Ninja/Temple Run pentru Vodafone 858 smart. Va rog sa ma ajutati! sad nu stiu cum sa folosesc market-ul... Pur si simplu ma trimite la contul google. si nu imi reuseste deloc logarea! Multumesc! Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| JordanMichael a răspuns:

Nu stii sau nu ai bani? pai trebuie sa iti creezi mai intai cont google. succes. fi atent(a) si o sa mearga...

| elly2love explică (pentru JordanMichael):

Am creat cont google...si am si bani. si internet pe telfon.dar problema este ca dupa ce ma loghez imi spune ca am nu stiu ce problema la telefon...

| JordanMichael a răspuns (pentru elly2love):

Pai scrie aici exact ce iti spune...