| inconscient a întrebat:

Hei, TPU! Am o problemă uriaşă, nu mă pot conecta de pe telefon la reţeaua de wi-fi de acasă. Am un HTC Desire 820 şi aseară când am ajuns acasă şi am încercat să mă conectez, îmi spunea că reţeaua e "saved", apoi "disabled". De atunci tot nu a mers, deşi la alte reţele de wi-fi se conectează. De asemenea, pot conecta laptopul şi tableta la wi-fi-ul de acasă, numai telefonul nu. Ce să fac? Vă rog, ajutaţi-mă!

1 răspuns:
| DanielDox a răspuns:

Dai o resetare generala la telefon! Dar sa ti salvezi pe ceva, datele importante, daca ai, ca se duc toate.