| Crazydyana a întrebat:

Hei, TPU!
Am si eu o mica mare intrebarethinking
Cum pot sa pun de pe telefon in postarile de pe facebook acele emoticoane mai mari si noi aparute? Imi merg doar in chat pe telefon. Mentionez ca am un Samsung Galaxy SII Plus, iar daca intru de pe laptop le pot pune doar in postari, nu si in chat.
Ma puteti ajuta si pe mine cumva? Va rog frumos puppy dog eyes
Cel mai bun raspuns primeste garantat fundita!
Multumesc anticipat :*!

4 răspunsuri:
| KulcsarT a răspuns:

Nu se poate.

| Bara_Alex_1994 a răspuns:

Chiar am incercat si eu, dar nu se poate si am mai intrebat si alti prieteni care sa descurca pe facebook, deci i-ati adio de la acele emoticoane mari, sunt doar pe chat

| Crazydyana explică (pentru Bara_Alex_1994):

Eu a intrebat pentru ca sunt multi care le pot folosi nu numai pe chat, ci si in postari.

| Bara_Alex_1994 a răspuns (pentru Crazydyana):

Asa o fi