| MarianaNiculescu a întrebat:

am si eu o problema...cum pot sa-mi trimit o poza de pe telefon in tableta? dar fara bluetooth.si fara net..pentru ca pe telefon nu am wifi funda!

Răspuns Câştigător
| PauliucIuli a răspuns:

1. Folosesti un cardul
2. Daca ai un cablu sa conectezi calculatorul la telefon iar de aici daca nu ai cablu pentru tableta poti folosii airdroid (iti trebuie net).

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Și până acum, cum scoteai pozele din telefon?
Dacă îl poți lega la PC, o transferi în ăla, și de acolo mai departe (că doar ai mail pe calculator).
Dacă nu... e ceva mai greu. O copiezi pe cardul de memorie al telefonului, apoi cu un cititor de carduri te legi direct la tabletă (dacă știe de cablu OTP USB), sau tot prin PC.

| TheImpaler a răspuns:

Cu cablul de date. copiezi din tel in pc si din pc in tableta.

| anonimg a răspuns (pentru TheImpaler):

De acord.
Sau prin card dacă telefonul suporta card de memorie.

| TheImpaler a răspuns (pentru anonimg):

Am dat metoda lenesului. personal mi-e lene sa desfac...sa scot carduri, sa bag carduri etc. cablu, poc-poc, gata! laughing

| TheImpaler a răspuns (pentru TheImpaler):

Merge si cu cititor de carduri. bagi cardul in cititor, copiezi poza in pc, bagi cardul din tableta si copiezi poza pe cardul tabletei....mama cat am scris! laughing