| xAndraa23 a întrebat:

Am si eu o problemuta, am gasit pe un site american un telefon reconditionat, la un pret super bun, dar chestia e ca nu prea inteleg ce presupune un astfel de telefon, adica are probleme grave sau arata urat? Vorbesc de cei care au achizitionat un astfel de produs ce parere au avut de el se merita sa incerc? Va multumesc anticipat.

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Inseamna ca e un telefon second hand la care i s-a schimbat carcasa/folia, posibil sa fi fost si reparat. Depinde de situatie. Vezi ce scrie la descriere. Am cumparat si eu produse reconditionate si nu toate sunt la fel.