| MireeeLa a întrebat:

Am un Samnsung Galaxy Y si nu merge sa trimit SMS si nici MMS dar pot sa primesc. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In caz ca nu reusesti sa trimiti mergi la magazinul companiei tale (Orange, cosmote, Vodafone) si ei te vor ajuta sa remediezi problema, sau suni la operatorul tau pentru ajutor telefonic.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

E o chestiune de setări : dacă înainte se puteau trimite sms-uri înseamnă că ai modificat ceva în setări sau la profilul ales.

Ar fi bine să mergi cu el la un Service pentru a reface setările corespunzătoare ( sau la o reprezentanţă a operatorului de telefonie ).

| elele a răspuns:

Trebuie sa faci setarile pentru sms mms la un... Orange cosmote unde ai tu