| Fidec a întrebat:

Am un Samsung galaxy Note I si mi-a propus un baiat sa fac schimb cu Iphone 4s white 16 gb impecabil telefonul,si al meu este la fel. Se mertia per total sa fac schimb? Design, performanta etc? Va multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Nu se mereita sub nicio forma. fa si tu o comparatie a perfomanteleor, singurul lucru la iphone este bateria care te tine mai mult si si memoria interna mai mare in rest ce? prestigiul Apple? designul? Sincer eu cred ca oamenii isi cumpara telefoane perfomante pentru a se folosi de ele nu pentru a se mandri cu ceea ce au.

| edyvipera a răspuns:

Da,se merita pentru ca e mai fain si are mult mai mult spatiu pe hard si am avut si eu Iphone si l-am scapat in cada si inca merge.
Iti recomand!