| Maria-Alexandra_Popescu_1995 a întrebat:

Am un telefon ca aici >--- http://personas.entel.cl/PortalPersonas/appmanager/entel pcs/personas; jsessionid=xq6hSX5QYNcnxvrdCxswy8TTGQhw8GvVLpBMthvfhLYHX Zl1DynV!-1209139758? _nfpb=true&_pageLabel=P12800364521294253893661&codProduc to=133026&referer=soporte ( ca primul )
PS: este in romana!
Si de cateva zile ma tot suna cineva cu privat. Cum as putea da apelurile ca atunci cand suna sa ii dea cu privat sau nu stiu dar sa nu mai accepte numerele private?

3 răspunsuri:
| BlizzardOnly a răspuns:

Dupa ce iti apare numarul privat.dai pe optiuni si blocheaza numerele

| Maria-Alexandra_Popescu_1995 explică (pentru BlizzardOnly):

O sa incerc si vad atunci happy mersi!

| Maria-Alexandra_Popescu_1995 explică:

Cand suna sa ii dea cu ocupat**