| retrerzv1998 a întrebat:

Hei TPU as vrea sa achizitionez un telefon si nu stiu ce sa aleg, vreau un tel buget maxim 460 lei, ecran 4.3-4.5 inch,cu android,dar sa fie bun,vreau si link,raspunsul in vreau urgent,p.s unde se fabrica goclever,prestigio, gsmart si daca se poate un telefon cu blitz si camera 5-8 megapixeli

3 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

Pai Gigabyte a fost fabricat in Taiwan(Asia), Goclever in Romania iar Prestigio nu sunt sigur pentru ca e intr-o prezenta dezvoltare si are sediul in 32 de tari.Ti-as recomanda un Samsung Galaxy Fresh sau Allview E2 Living..amandoua indeplinesc cerintele tale si sunt sub 400 le.

| Mariusflo a răspuns:

Uite si recomandarea mea: http://bit.ly/ZPDRJg

Se incadreaza in bugetul taul, are 5mp camera, este foarte bun si fiabil

| AntiHero a răspuns:

Cam multe pentru un telefon de 460 lei laughing. Iti recomand Samsung Galaxy Trend Lite.