| Nustiu123 a întrebat:

Hei TPU,as vrea sa descarc de pe net pe telefon o aplicatie numita "Wats app" cred ca stiti ce este. Daca nu,e eva in gen Yahoo Messenger si e 0, 89 euro. Vreau sa stiu,atunci cand o descarc,eu sunt pe abonament,o sa imi vina de platit 0, 89 euro doar pe luna in care am descarcat? Sau in fiecare luna? Si o sa imi vina doar atat sau mai mult? Multumesc, dau FUNDA

Răspuns Câştigător
| Shaco a răspuns:

Doar atat iti vine:0, 89 euro nu mai mult...si totusi pe magazine play what's app e gratis

| Nustiu123 explică (pentru Shaco):

Eu am app store..as putea sa descarc de pe el magazine play asta?

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Timp de un an e gratuit dar dupa 1 an trebuie sa platesti 0.89 euro pe AN. Taxarea nu se face prin abonament ci trebuie sa platesti cu cardul sau paypal.

| Nustiu123 explică (pentru Intruder19):

Si unde trebuie sa platesc?

| Nustiu123 explică (pentru Intruder19):

Si unde pot plati cu cardul?

Răspuns utilizator avertizat
| JUST44FUN a răspuns:

Doar pe luna im care ai descarcat stiu asta ca si eu o am