| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, As vrea sa iau cartela Vodafone si sa pun cartela cosmote iar cand o pornesc imi cere codul am incercat dar e gresit pinul sau pukul Acum 2 zile am vazut dar cere cod pe Orange Lima Cartela cosmote e de neutlilizat Pe monitor am gasit ceva pe google si am gasit 9999 si o sa incerc pe Vodafone smart II Dami si mia si alt cod de decodare Multumesc Funda

1 răspuns:
| gir861 a răspuns:

Telefonul tău e blocat în rețea. Trebuie să mergi cu el la decodat.