| Sabinusha a întrebat:

in primul rand scuzati categoria! nu prea stiu la ce categorie se incadreaza intrebarea mea si din cate stiu aceasta este cea mai vizitata. am un abonament la Vodafone. codul pin a fost introdus gresit de mai multe ori si acum imi cere codul puk. am codul puk, dar cand il introduc spune ca este gresit. numarul este 0723533320. rog pe cineva pe Vodafone sa ma ajute sa imi gasesc pukul ca sa reactivez cartela. MULTUMESC.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna miine dimineata la *222, relatii cu clientii, este gratuit si te vor ajuta.

| Sabinusha explică (pentru anonim_4396):

Pai nu pot caci am cartela blocata si nu pot deschide telefonul. iar alta cartela in retea nu am. de aceea am si dat numarul de telefon, ma gandeam ca poate cineva poate sa sune pentru mine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sabinusha):

Este exclusa rezolvarea acestor situatii fara a suna titularul.Crede-ma ca stiu ce spun.Se pot cere anumite date ale tale pe care nu le poate sti oricine.Roaga pe oricine pentru ca apelul este gratis indiferent de cartela sau abonament daca este in aceeasi retea.Te asigur ca se rezolva daca suni personal.