| erdeivlad a întrebat:

As vrea sa stiu de care telefon v-ati dori sa primiti/cumparati?

10 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Cel mai mult mi-aş dori, Samsung galaxy s4.
Părerea Mea.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! As dori sa primesc un Samsung galaxy s3 sau un iphone5

| maryusmono a răspuns:

Eu unul as vrea un Samsung, mai exact http://bit.ly/Z3UZ9L

De ce?

- Arata foarte bine
- E la moda
- Foarte performant cu procesorul dual core de 1400
- Are gps
- Are ecran generos
- Are 1 gb ram

Motive se mai gasesc :)

| erdeivlad explică (pentru maryusmono):

Salut eu sunt fan Apple, dar te sfatuiesc sa nu iti iei Samsung Galaxy S3 doarece are ecranul foarte fragil etc. Desi nu sunt fan Samsung te sfatuiesc sa iti iei Samsung Glaxy S4, in eventualitaea dacanu esti cumva fan Aplle si autnci te sfatuiesc sa iti iei Iphone5.

| maryusmono a răspuns (pentru erdeivlad):

Multumesc,

Am deja un Iphone 4s... dar mi se pare mai performant un S3, de aceea mi-as dori unul.

| negat1ve a răspuns:

Samsung Galaxy S4
sau
Iphon 5.
De ce? Pai sunt ultimele telefoane aparute si bate tot la fund in materie de celulare. Mai bun si mai modern de atat nu mai ai ce sa ceri la un telefon. Daca ai unul din astea 2 deja poti sa-l tii pe viata.

| erdeivlad explică (pentru negat1ve):

Pai si care telefon ai vrea sa il ai? eu trebuie sa aleg intre Samsung Galaxy s4 sau Iphone 5...

| negat1ve a răspuns (pentru erdeivlad):

Mai sa stii ca ambele telefoane sunt destepte si fac in mare parte aceleasi lucruri. Luat la bani marunti s-ar zice ca s4 ar avea niste culori mai bune si o luminozitate mai buna, daca e sa tii cont chiar de fiecare detaliu dar per total sunt cam la fel. Acum depinde si de gusturile tale daca vrei ceva cu un dispaly mai mare alegi s4, daca vrei ceva cat de cat finut iei iphon.

| bombonika18 a răspuns:

Samsung Galaxy s3(sa il primesc)

| CătălinKeenshi a răspuns:

S4, S2, N8-00.