| anonim_4396 a întrebat:

Cei care folositi Snapchat pe Android(Samsung) la momentul actual aveti rubrica de trofee in aplicatie? De la penultima versiune(de cand s-a facut alb) mi-au disparut. P.s. Credeti ca se va remedia problema sau au scos ei trofeele. Pot folosi o versiune anterioara? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| blzer a răspuns:

Salut,

Folosesc și eu snapchat și nici eu nu am trofee.

Da, se va remedia într-un viitor update, din câte am auzit, snapchatul s-ar putea să facă o schimbare radicală cat de curand.
Da, poți instala o versiune anterioară, doar caută pe Google " snapchat apk versions" și alege.

Succes!

2 răspunsuri:
| SalutCeFaceti a răspuns:

La ce ai avea nevoie de asa ceva?

| Mariusdinu295 a răspuns (pentru SalutCeFaceti):

Just for fun and score.