| Sly a întrebat:

Mi-a disparut rubrica Prieteni de pe canalul personal youtube.
Cum se poate remedia problema asta?

1 răspuns:
| αndï a răspuns:

Si eu am probleme cu videourile Favorite, sunt private si nu le pot face publice. Google zice ca au ceva buguri la youtube, dar hopefully vor fi rezolvate "in curand". Dar cum stiu eu dimensiunea timpului la google va trece ceva pana atunci straight face Ma enerveaza groaznic ca fac cate 15 schimbari de interfata pe saptamana la youtube straight face. Jur ca vreau YouTube vechi inapoi sad