| RaduGavrila a întrebat:

De ce nu mai am semnal la telefonul Samsung Wave 575? Am doar o liniuta si apoi iar n-am semnal. Va rog spuneti-mi cum sa am semnal mai mare.? Stiu as putea sa il duc la reparat dar nu cred ca are probleme ca pana acuma avea semnal foarte bun. FUndaa!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Du-te in service si fa o resoftare la telefon. 575 are BADA. Totusi daca nu pierzi semnal si e numai o problema de afisare a simbolului lasa-l asa.
Cand vei incepe sa pierzi semnal, du-te in service.

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Daca nu ti-a cazut telefonul, fa un reset general la telefon, incearca o alta cartela.

| RaduGavrila explică (pentru horia2012):

Pai am bagat alta cartela dar tot o liniuta am. Si daca il resetez degeaba

| horia2012 a răspuns (pentru RaduGavrila):

Du-te in service si fa o resoftare la telefon. 575 are BADA. Totusi daca nu pierzi semnal si e numai o problema de afisare a simbolului lasa-l asa.
Cand vei incepe sa pierzi semnal, du-te in service.