| Afsdghvcs a întrebat:

Hei TPU, ieri am comandat un telefon Samsung galaxy J4 2018, ce parere aveti despre dansul, cum se descurca in jocuri etc, si eu am dat comanda sambata seara si sunt din Botosani cand va ajunge cel mai probabil?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate de pe eMAG ai comandat. Iar Samsung mereu au fost telefoane bune. In fine, telefoanele pana in 1300 lei. Eu numai Samsung folosesc. J3 2017 folosesc de 1 an, Core Prime de 4 ani.
Bine, la toate gasesti cate o neregula cum am gasit si eu la J3. La Core Prime niciodata problema de software. Dar am schimbat bateria, vreo 4 huse, 5 folii de sticla, 5 incarcatoare. Dar eu cumpar telefoane cat sa imi ruleze Real Racing 3. Nimic mai mult. Si sa fie Samsung, altceva nu folosesc.
Am inteles ca ai Huawei sunt telefoane bune, dar nu imi place meniul. Cica Huawei cu Android 8 oreo si nu arata deloc ca pe Samsung.

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Când o să ajungă nu știu.
Ce știu e că ai cumpărat o castană.

| cfrtobias a răspuns:

Pai cum ai comandat de pe TPU ca nu vad la premii Samsung?

| Afsdghvcs explică (pentru cfrtobias):

In loc sa scriu eMAG am scris TPU, scuzee