| mihaela11 a întrebat:

In dimineata asta am intrat pe calculator si nimic neobisnuit. L-am oprit dupa care peste o ora l-am pornit din nou, se incarca bios-ul ( acea pagina de unde poti intra in setarile biosului) iar apoi ecranul se faccea negru, el mergand in continuare. Am rssetat setarile din bios iar acum pana sa mi se faca acel ecran negru imi apareo liniuta in stanga sus timp ds cateva secunde iar apoi se face ecranul negru. Ma puteti ajuta sa rezolv asta?

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Nu trebuia sa umbli in BIOS. Daca ai W7 ilegal probabil ti s-a terminat licenta.

| CoL00SaL a răspuns:

Va trebui sa iti instalezi windowsul...