| raspunsurilaalee a întrebat:

Mi-am resetat telefonul Allview p5 Pro si imi cere sa ma autentific cu contul google. L-am bagat dar imi mai cere odata si inca odata. Ce pot sa fac? Multumesc!

5 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Poate nu ai pus contul sau parola corect

| DeeJayNo1 a răspuns:

Tul care il bagi nu a fost sincronizat cu telefonul inainte sa il resetezi

| raspunsurilaalee explică (pentru DeeJayNo1):

Le-am incercat pe toate (am avut 3)

| Robert_Vaduva_Ionut_1995 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie trebuie sa ii dai reset la telefon dar cont-ul google sa nu il bagi in momentu insalarii al telefounului dai omiteti si dupa ai selectat limba si alea intrii pe Google Play si iti adaugi / creezi un cont! Sper ca ti-am fost de ajutor!

| raspunsurilaalee explică (pentru Robert_Vaduva_Ionut_1995):

Nu ma lasa da dau "omiteti" decat la Wifi, contul Google mi-l cere oricum