| RoXynuta a întrebat:

Stiti cumva daca pe un Nokia lumia 625 (are sistemul de operare windows phone 8) pot instala aplicatii gen pou, we heart it, wattpad etc si ce telefon cu android imi recomandati? Multumesc anticipat. happy

Răspuns Câştigător
| Nume2 a răspuns:

Daca nu sunt in windows store nu cred.
galaxy s4, dar mai bine mai astepti cateva saptamani si iti ei galaxy s5 sau special pentru gaming galaxy note 3

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

Pai daca designul meniului telefonului tau este numai cu patrate, da ai windows phone 8 pe el, dar ca telefon cu android iti recomand un Sony Xperia M, este foarte performant si merg cam toate jocurile pe el, nu este foarte scump, la liber il gasesti pana in 900 RON, eu la abonament la Orange pe 2 ani parca l-am luat la 500 de RON cu 10 euro pe luna. telefonul este foarte bun, are unele functii mai speciale sa spun asa...