| Maria_Livia_1990 a întrebat:

Sunt sigura ca majoritatea dintre voi aveti sau macar ati auzit de apilcatia pentru telefoane cu Android sau IOS "whatsapp". Mie nu imi mai merge aplicatia,cam acum o saptamana imi solicita sa o actualizez,dar eu am refuzat,si dupa nu puteam sa o actualizez. Am sters-o si am intalat-o iarasi, si nu imi identifica numarul de telefon... sad Va rog sa ma ajutati! Presupun ca multi dintre voi va "confruntati" cu aceasta problema... Fundaa! :d

3 răspunsuri:
| Fcmd_Juglan_1997 a răspuns:

Eu am avut problema asta la android, si mie imi cerea sa actualizez dar dupa doua saptamani am sters-o ca ma enervase, si dupa voiam sa o instalez inapoi aceeasi versiune si imi dadea tot la fel cu neidentificare, dar a venit un baiat la mien si el a spus ca, chiar daca nu iti permite telefonul sau altceva i-ati androi cu versiunea mai mare si mi-a mers acum am 4.2 la android. deci nu uita bagati alta versiune mai mare la android sau IOS ce ai tu!winking sper ca ti-am fost de ajutor