| anonim_4396 a întrebat:

Heii :*
Am o problemă. Am un Vodafone smart 2 si nu mai pot trimite sms-uri. Am înțeles ceva legat de un număr, că ar putea fi schimbat.Nu știu :-s. Deci, ce trebuie să fac?
Mersi :*

Răspuns Câştigător
| mihaicanangiu a răspuns:

Intra in mesaje setari mesaje iti apare la rapoarte un nr de tel scrie acolo+0722004000/6000 la sfarsti depinde daca ai cartela 6000

5 răspunsuri:
| Ronnii33 a răspuns:

Incearca sa te duci la Vodafoane.Am avut aceeasi problema si am actionat la fel.

| nicushor42 a răspuns:

Trebuie sa-ti schimbi cartela poate nu mai ai minute

| unknownn a răspuns (pentru nicushor42):

Ea vrea sa trimita sms-uri, ce legatura au minutele cu sms-urile straight face
OMFG

| Addiinnaa a răspuns (pentru nicushor42):

Am minute happy

| mihaicanangiu a răspuns:

Intra in mesaje setari mesaje iti apare la rapoarte un nr de tel scrie acolo+40722004000