| MoBmc a întrebat:

mi-am luat de curand IPhone 4S, dar nu stiu cum pot lua muzica pe el. Am auzit ca trebuie sa imi fac cont pe "ITunes". si am incercat. iar pe langa faptul ca nu imi recunosteau parola daca voiam sa iau ceva din aiurelile care erau expuse pe acolo, nici muzica pe care o voiam eu nu mi-o dadeau. Eu am niste piese pe pc si as vrea sa le pun pe telefon. cum fac? Daw funda la cel mai detaliat raspuns.

3 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Ma tu esti nebun? cum sa pui piesele de pe pc pe telefon.eu cred ca tu faci misto
sa revenim.
eu imi bagam pe iphone-ul meu 4.
cu programul itunes,
conectezi telefonul, dupa intri in itools,(mai intai il descarci)dupa tragi melodile in program si dupa dai click dreapta si dai sincronizare.si gata.
daca ai vreo nelamurire, anunta-ma.
daca merge fundahappy

| davidtm a răspuns (pentru davidtm):

Scuze cu programul itools*

| Andrei1099 a răspuns:

Poti cu Itunes tragi melodiile in el si dai syncronizare
S-au dupa ce ai bagat in itunes le selecte si le tragi acolo unde arata iphoneul si va apare o lista unde selectezi iphoneul.