| Aly_Alexutzza_1990 a întrebat:

Heii TPU! Am un telefon Samsung Galaxy Trend Plus si am o problemăă. Cu toate că volumul este la maxim, se aude destul de încet. O prietenă are Vodafone Smart Mini, si la ea a mers să se audă mai tare cu un cod pe care l-am încercat şi eu, dar la telefonul meu nu merge. Există şi pentru telefonul meu un cod, sau ceva care să mearga să se audă mai tare?

Dau FUNDITA+VOT! Un raspuns cat mai rapid, va rog

4 răspunsuri:
| Bica1453 a răspuns:

Incearca aplicatia power ramp de pe magazin play si umbla la equlizator si vei vedea diferenta

| TheShaDou a răspuns:

Pai ai putea sa mergi cu el la un control...Nustiu alta solutie...
Daca are ceva s-ar putea sa treuiasaca sa ii cumperi un sistem audio.Cred ca gasesti pe mercador.ro o oferta. big grin

| Aly_Alexutzza_1990 explică (pentru TheShaDou):

Nu are probleme ca toate telefoanele se aud asa. doar ca telefonul prietenei mele se aude mai incet ca al meu, si cu un cod s-a auzit mai tare.

| TheShaDou a răspuns (pentru Aly_Alexutzza_1990):

Aaa atunci nu stiu