| Andrei162627 a întrebat:

Heii TPU zilele astea vreau sa imi iau un Samsung galaxy note 3 si nu stiu de unde.Voi ce magazine virtuale de incredere mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| CatalinOrzan a răspuns:

EMag, CEL.RO, PCGarage
Funda?

2 răspunsuri:
| BogdanSVPetc a răspuns:

Iti recomand okazii.ro.Eu de acolo cumpar si uitandu ma la calificative de fiecare data am fost multumit.Pe scurt:Ieftin si detaliatwinking

| NeluFerchi a răspuns:

Telefonultau.eu sau alin-gsm.ro cele mai mici preturi. dar la capitolul garantie merg pe eMAG unde e mai scump cu vreo suta doua trei dar vine curierul iti ia aparatul defectat il repara si aduce inapoi totul gratis