| AliinaSomerhalder a întrebat:

Heiii, saptamana trecuta ma jucam pe tel si dintr o data mi a aparut sus in bara ca mi se actualizeaza softwareul se incarca ceva acolo apoi mi s a inchis telefonul, s a reaprins singur si imi aparea in bara ca firmware-ul a fost descarcat. Asta e a doua oara cand mi se intampla data trecuta am dat sa se instaleze si a durat in jur de 30 de minute dar nu stiu ce inseamna asta, ce s a intamplat de fapt? Ii dau si acum sa se instaleze? E vorba de un Galaxy S4

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Este actualizare android la 4.3(sistem de operare) da dai, dar atentie, sa ai bateria incarcata cel putin 40 la suta si sa fi pe wireless.
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.co

| anastasiatya a răspuns:

Daa.....asa mi s-a intamplat si mie, ti-a actualizat software-ul de aia s-a inchis laughing)

| NuAmGasitAltNickDisponibil a răspuns:

Sunt update-uri noi.