| AliinaSomerhalder a întrebat:

Heiii TPU, mi s-a stricat locu unde bag incarcatoru la Galaxy S4, cand il bag nu merge, trebuie sa-l misc pana se fixeaza acolo si incarca. Ce sa fac?
Si ce stiti de incarcatoru cu wireless, capacul acela care incarca telefonul de la wireless. Help pls, urgent!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Poti sa-l duci. E acoperita de garantie si nu te costa, dar depinde unde trebuie sa te duci cu el, ( la magazin de unde l-ai cumparat sau la vreo reprezentanta in zona) ca s-ar putea sa te tina vreo 2 saptamani.

9 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Uite incarcatorul wirelees:
http://www.amazon.com/......B00CRWKNME
dar nu se merita, mai bine il duci la reparat. Cat crezi ca poate sa coste
50-100, maxim 150 lei (pentru ca e S4).

| AliinaSomerhalder explică (pentru horia2012):

Eu il am inca in garantie. Daca il duc merge sau o sa zica ca l-am stricat si trebuie sa platesc?

| AliinaSomerhalder explică (pentru horia2012):

Ok. Multumesc mult :*

| horia2012 a răspuns (pentru AliinaSomerhalder):

Cu placere.

| horia2012 a răspuns (pentru AliinaSomerhalder):

Poti sa-l duci. E acoperita de garantie si nu te costa, dar depinde unde trebuie sa te duci cu el, ( la magazin de unde l-ai cumparat sau la vreo reprezentanta in zona) ca s-ar putea sa te tina vreo 2 saptamani.

| Mihai_Anghel_1997 a răspuns:

Uite un incarcator si eu zic ca e super accesibil!
http://www.okazii.ro/......a171045129