| Marbella188 a întrebat:

Hello. Am avut un Huawei mate 10 lite, de doi ani, l-am cumparat cu 9 milioane si mi s-a umflat in spate bateria de vreo saptamana, el se incarca si merge doar ca era umflat intr-o parte. L-am dat cu 2 milioane asa cum era, avea 64 gb si doua camere, e putin pretul? Sa cer mai mult de 2? Se mai poate face ceva, schimba ceva la el? O sa mai tina mult?

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Aaa... schimbi bateria si e ca nou.

| sierra1 a răspuns:

"L am dat cu 2 milioane ...Sa cer mai mult "

- păi dacă l-ai dat, să fie sănătos cumpărătorul. Va schimba bateria și va fi ca nou

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Milioame?

| siriusblack98 a răspuns:

Zii mersi ca ai primit 200 de lei pe el. Am si eu unul de vreo 3 ani de zile dar nu am avut probleme cu el.