| MRBratu a întrebat:

Hello, Am și eu o întrebare... Cu ce îmi pot șterge spatele telefonului (Huawei P10 lite), ca ii cam murdar și nu folosesc husa... Și mie ca dacă șterg cu șervețele umede, sa nu-mi afecteze senzorul de amprenta.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic daca stergi cu servetel umed. Stergi apoi si cu servetel uscat.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu imi curat telefonul cu vata cu spirt ca sa mai si omor din microbii adunati laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are nimic, eu am pus degetul după ce m-am spălat pe mâini pe senzor de multe ori și încă merge.

| alecse18 a răspuns:

Nu strica senzorul cu nimic daca stergi cu servetel umed, eu sterg amprenta la 6S si merge