| abc32d a întrebat:

Hello big grin
Am o cartela de Cosmote din aia gratis, Vibe. Problema este ca ea a expirat (asa scrie pe ea) pe 7 feb 2013. Am pus-o in telefon, merge (adica are semnal). Pot sa o mai incarc cu 4 euro, ca sa fie activa? Sau o incarc degeaba?
Si pot sa o incarc de pe alt numar? Adica rog pe cineva sa imi trimita 4 euro de pe nr persoanei respective? Sau nu merge asa?
Si inca o intrebare laughing De unde e mai ieftin sa reincarc? Din market-uri, sau din magazine Cosmote?
Multumesc anticipat, si dau funda cui raspunde calumea big grin

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU are rost să încerci s-o încarci deoarece NU o vei putea activa ( din moment ce este expirată )!

Ea trebuia încărcată PÂNĂ în 7 februarie!

Cartela încă funcţionează deoarece o mai poţi folosi DOAR pentru a putea fi sunat ( încă 6 luni ).
După această perioadă NU vei mai avea semnal DELOC.

Toate cele bune.

| abc32d explică (pentru bursuc001):

Merci. Funda :*

| bursuc001 a răspuns (pentru abc32d):

Cu plăcere!

O seară frumoasă.

| abc32d explică (pentru bursuc001):

La fel =]

| bursuc001 a răspuns (pentru abc32d):

Mulţumescwinking

Mersi şi pentru fundiţă.

Toate cele bune.