| love3372 a întrebat:

Hello TPU.
Am un s3 mini si am instalata aplicatia du Battery saver. La inceput, imi apareau notificari cand mi se descarca sub 30, 20,etc si se auzea un zgomot. Toate bune si frumoase. De la un moment dat, notificarile imi apar, insa nu se mai aude nimic. Am actualizat aplicatia, am reinstalat-o, sonorul la notificari e la maxim. Ce as putea sa ii fac sa se auda iar?

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Dezactiveaza aplicatia si mai instaleaz-o o data sau cauta update-uri daca are acea aplicatie.