| Ode34 a întrebat:

Help.Verisorul meu mi-a resetat acum vreo 5 minute telefonul.A facut o mare prostie,vad ca se incarca,ma rog,e in curs de procesare...mi-am scos bateria, cartela si cardul.Ce sa fac? Se mai pot salva, mai ales ca era maxim 20 % procentul de procesare inainte sa-l scot. Ce sa fac acum? Multumesc. Ofer funda. Vreau un raspuns rapid.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca cand la resetat nu a facut o salvare de date nu

| darrio2007 a răspuns:

Nu inteleg.Se incarca dar tu ai scos bateria? Pai cum se incarca? Fa-i din nou resetarea.Dar nu garantez ca va functiona normal.