| Elena20022903 a întrebat:

Hey, am Samsung galaxy express 2, și nu știu de ce se duce așa repede bateria? Mă puteți ajuta, va rog!

2 răspunsuri:
| Constantin_Anton-Viorel_1967 a răspuns:

Ai multe aplicatii pe care le tii deschise, mai inchide din ele!

| YoNuTzBoSs1223 a răspuns:

In primul rand aplicatiile numeroase, iar in cazul in care se descarca de la 100% pe la 20% fara sa iti dai seama atunci e o eroare de soft cel mai probabil. Daca tine mereu asa si se duce foarte repede, atunci bateria nu mai este buna... Sper ca te-am ajutat!