| bbnnmm a întrebat:

Hey. Am un Samsung Galaxy S6, iar când îl pun la încărcat se încălzește foarte tare, din ce cauză?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca stai e el cand se incarca e ceva normal, daca se inlazeste asa in stand by nu e normal

| darrio2007 a răspuns:

Are probleme.Iti recomand un service.

| EmanuelEmy7 a răspuns (pentru darrio2007):

Da, buna recomandare! :=)

| darrio2007 a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Aveai alta?

| EmanuelEmy7 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu! rolling on the floor))

| RareşTPUro a răspuns:

Poate fi de la cablu. Schimba-l cu un cablu ce se potriveste si vezi daca va face la fel.

| alexandrualind a răspuns:

Nu este foarte bun telefonul.Anormal sa se intample asa sau poate chiar se arde ceva in el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa mai fac telefoanele, daca se incalzeste foarte-foarte tare incat nu poti pune mana pe ei atunci trebuie sa te puna serios pe ganduri si ar trebui sa consulti un service

| Hitback a răspuns:

Probabil rulezi o aplicatie un joc ceva in timp ce se incarca... daca e asa. Ar fi bine sa il lasi sa se incarce fara sa te joci.

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Ca este stricat, si trebuie sa-l duci la reparat!

| Florinel_Florin_2000_YaX2 a răspuns:

La i încărcat cu incarcatorului original