| VoiceWithin a întrebat:

Hey! Are cineva idee de vre-o aplicație gps, in care să pui numaru de telefon al unei persoane şi să îți arate unde e?laughing)

6 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Nu exista asa ceva.

| rapp2020 a răspuns:

Nu exista asa cevalaughing

| Prezidentul a răspuns:

Te crezi in filme? laughing Singurul numar pe care il poti urmari este al tau.

| Wihox a răspuns:

Ar fi ilegal. Exista ceva dar se poate face asta doar daca ai acces la telefonul persoanei.

| NameHarris a răspuns:

Este o aplicatie dar trebuie sa vorbesti cu el sau ea la tel si iti aratawinking la un prieten pe un Z2 am vazutbig grin

| Radu284 a răspuns:

Daca nu lucrezi la serviciile secrete, si/sau ai acces la providerul unde este persoana, nu poti face asta.