| Stefanoaia_Iulian_1999 a întrebat:

Hey buna TPU. De ce nu mai pot salva numere de telefon pe cartela ce s-a intamplat? va rog sa ma ajutati funda :*

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ori ai cartela sim plina cu 250 contacte, ori ai telefonul configurat sa memorizeze noile numere in memoria telefonului.

| Stefanoaia_Iulian_1999 explică (pentru gelu1970):

Nu am 250 de contacte. si daca e configurat sa nu memoreze cum pot sa dau sa le memoreze?

| gelu1970 a răspuns (pentru Stefanoaia_Iulian_1999):

In setari. fiecare marca de telefon are setarile specifice, insa nu e mare filozofie.

| droliapink19 a răspuns:

Intra la setari probabil ca este setat sa memoreze numere noi in telefon

| Stefanoaia_Iulian_1999 explică (pentru droliapink19):

Nu se seteaza nici in telefon cand dau sa salvez numarul imi scrie saving eror sad