| anonim_4396 a întrebat:

Hey. Cartela mamei mele s-a magnetizat. Este pe abonament si azi a fost sa isi schimbe cartela dar nu are numerele. Si a cerut importarea numerelor de telefon pe cartela cea noua, si cei de acolo au spus ca in 40 de minute se vor transfera dar cand a ajuns acasa a vazut ca nu s-au transferat. Cum ar putea recupera numerele? Mersi

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trecerea numerelor de pe sim-ul nefunctional pe un altul se face acolo la ei. Nu se face transferul mergand acasa. Au pacalit-o.

| TheTom7 a răspuns:

Ori a oprit ea trznsefrul, desi cam greu sa se stearga, ori au fost aia asa de prosti in cat in loc sa dea tranafer le au aters, dar nu cred ori este o optiune cam la orice smartphone ce contacte sa vezi (de pe sim, din telefon, google etc). Dar 40de minute e cam exagerat pentru niste contacte. ce telefon are?