| dragonashuak47 a întrebat:

am un Samsung galaxy y duos pe care il folosesc pe reteaua cosmote. Am activat o extraoptiune cu 300 mb am instalat si setariile pentru internet dar nu pot sa folosesc internetul daca nu am credit. Cum as putea sa folosesc internetul folosind doar mb?

3 răspunsuri:
| Cenzu2014xD a răspuns:

Pai ai credit? daca nu nu merge si cand ai merge dar ce Samsung galaxy ai s sau ce astept pm

| dragonashuak47 explică (pentru Cenzu2014xD):

Am scris ca am un Samsung galaxy Y duos. Pai pe cartela am si mb si credit, si daca vreau sa intru pe net imi ia din credit, in loc sa se consume mb

| dragonashuak47 explică:

Ma ajuta si pe mine cineva?